Procedūras Informācija

Zobu Balināšana

ikona2
ikona3
ikona4
ikona5
zobārstniecības balināšana

Spilgtāka smaida sasniegšana

Vai izjūtat pašapziņu par saviem zobiem krāsas maiņas vai traipu dēļ? Zobu balināšana var būt risinājums, kas jums nepieciešams, lai uzlabotu jūsu pašapziņu un uzlabotu smaidu. Visbiežākie krāsas izmaiņu cēloņi ir kafija, tabaka un vīns.

Kas ir zobu balināšana?

Zobu balināšana ir kosmētiska procedūra, kurā izmanto dažādus balināšanas līdzekļus, lai no zobiem noņemtu traipus un krāsas izmaiņas. Ir divi galvenie zobu balināšanas veidi: balināšana zobu kabinetā un balināšana mājās.

Balināšana ir zobārsta procedūra, kuras laikā uz zobiem uzklāj augstas koncentrācijas balināšanas želeju. Gēls tiek aktivizēts ar īpašu gaismu, kas palīdz paātrināt procesu. Visa procedūra ilgst aptuveni stundu, un tās laikā zobi var kļūt gaišāki pat par astoņiem toņiem.

No otras puses, balināšana mājās ietver īpaši izgatavotu paliktņu izmantošanu, kas piepildīti ar mazāk koncentrētu balināšanas želeju. Šos paliktņus nēsā dažas stundas katru dienu vairāku nedēļu garumā.

Blakusparādības? Visbiežāk sastopamā zobu balināšanas blakusparādība ir īslaicīgs zobu jutīgums. Šis jutīgums parasti izzūd dažu dienu laikā, taču to var novērst ar jutību mazinošu zobu pastu vai fluorīdu skalošanas līdzekli. Citas blakusparādības var būt smaganu kairinājums, kas arī ir īslaicīgs un ko var novērst ar maigu smaganu masāžu.

Izmaksas? Mūsu FLÄSH zobu balināšanas programma maksā 400 €, bet mūsu uz paplātēm balstītie balinātāji uz vietas ir pieejamāki, 200 €.

Cik ilgi ilgst zobu balināšana?

Zobu balināšanas ilgums ir atkarīgs no zobu stāvokļa, piemēram, porainības, un izmantotās metodes. Parasti balināšana var ilgt līdz diviem gadiem, savukārt balināšana mājās var ilgt vairākus mēnešus.

Ja apsverat iespēju veikt zobu balināšanu, šeit ir aprakstīti procedūras veikšanai klīnikā nepieciešamie soļi:

--  Konsultācija:   pārrunājiet pacienta mērķus un pārbaudiet, vai zobi ir piemēroti.

--  Sagatavošanās:   pasargājiet smaganas un mīkstos audus no saskares ar balināšanas šķīdumu.

--  Lietošana::   uz zobiem uzklāj balināšanas šķīdumu.

--  Aktivizēšana:   izmantojiet gaismu vai siltumu, lai aktivizētu šķīdumu un paātrinātu procesu.

--  Gaidīšana:   nogaidiet, līdz šķīdums iedarbosies noteiktu laika periodu.

--  Skalošana:   rūpīgi izskalojiet zobus, lai noņemtu balinošo šķīdumu.

Konsultācija un pārbaude

Zobu paliktņu sagatavošana

Balinātāja uzklāšana

Tiešā gaismas aktivizēšana

Balināšanas reakcijas pauze

Ķīmiskā šķīduma skalošana

zobu balinašanas

Zobu balināšanas pēcaprūpe

Ir svarīgi, lai pacients pirmās 24-48 stundas pēc procedūras nelietot vielas, kas var iekrāsot zobus, piemēram, sarkanvīna, kafijas vai tabakas izstrādājumu lietošanas. Zobu balināšana var būtiski uzlabot jūsu smaidu un vairot ar to saistīto pašapziņu. Katram pacientam to vajadzētu izmēģināt vismaz vienu reizi.