Procedūras Informācija

Zobu Izlīdzinātāji

ikona2
ikon3
ikona4
ikona5
zobu izlīdzinātāji

Vai zobu izlīdzinātāji ir piemēroti jums?

Pareizi izlīdzinātus zobus, kas ir būtiski skaistam smaidam, var panākt, izmantojot zobu regulētājus, kas ir ideāls risinājums greiziem vai nobīdītiem zobiem. Vai tie ir piemērots risinājums tieši jums? Iespējams, ka jā, ja koriģējat nelielu vai vidēju zobu izkliedi.

Zobu izlīdzinātāji ir pēc pasūtījuma izgatavoti, caurspīdīgi plastmasas paliktņi, kas uzliekami uz zobiem, lai tos pakāpeniski nobīdītu vēlamajā pozīcijā. Tie ir gandrīz neredzami, noņemami, un tāpēc ir viegli tīrāmi. Tāpēc tie ir populāra izvēle tiem, kas nevēlas nēsāt metāla breketes.

Pirmajā konsultācijā, kad tiek uzstādītas zobu balansēšanas ierīces, zobārsts noņem Jūsu zobu nospiedumus un izmanto tos, lai izveidotu 3D modeli. Balstoties uz šo modeli, zobu izlīdzinātāju laboratorija izveidos pakāpenisku izlīdzinātāju komplektu - katrs izlīdzinātājs nedaudz atšķirsies no iepriekšējā.

Pacienti nēsā katru izlīdzinātāju aptuveni divas nedēļas, pirms pāriet uz nākamo, tādējādi radot vienmērīgu spiedienu uz zobiem. Laika gaitā zobi izlīdzināsies pareizi.

Trūkumi? Zobu izlīdzinātāji parasti ir dārgāki nekā parastās metāla breketes, turklāt tie prasa, lai pacients tos rūpīgi ievērotu. Ja tās netiek nēsātas katru dienu ieteikto laiku, rezultāti pasliktināsies.

Procedūras posmi:-- Konsultācija   ar ortodontu vai zobārstu.

--  Iespaidi   tiek noņemti jūsu zobu nospiedumi, lai izveidotu jūsu mutes 3D modeli.

--  Pārvietošanas imitācijas   jums izveidoto izlīdzinātāju sērijas maiņu iterācijas, kur katrs izlīdzinātājs nedaudz atšķiras no iepriekšējā.

--  Valkāšanas cikls   katra izlīdzinātāja valkāšanas cikls ir aptuveni divas nedēļas, pirms pāriet uz nākamo.

--  Redziet rezultātuss   kā laika gaitā izlīdzinātāji pakāpeniski novirza Jūsu zobus vēlamajā pozīcijā.

Konsultācija

Iespaidi

Pārvietošanas imitācijas

Valkāšanas cikls

Izbaudiet rezultātus

Pēcaprūpes aprūpe

breketes un celmu iztaisnošana

Kas attiecas uz izmaksām?

Pieņemot, ka neradīsies nekādi ārkārtēji sarežģījumi, mūsu zobārsta zobu izlīdzinātāju cena ir 1300 €. Ir arī dārgākas iespējas, piemēram, plaši reklamētais Invisalign™ zīmols. Tomēr mums patīk Orthoclear™, un mums ar tiem ir bijuši labi rezultāti.

Vai tie ir īstā izvēle jums? Mūsu ortodonts labprāt palīdzēs jums izlemt.