PRIVĀTUMA POLITIKA

Privātuma informācija

ikona2
ikona3
ikona4
ikona5

Mūsu privātuma politika

Mēs nopietni uztveram jūsu konfidencialitāti un esam apņēmušies to aizsargāt. Izmantojot šo vietni, jūs piekrītat šīs konfidencialitātes politikas noteikumiem. Ja nepiekrītat šiem noteikumiem, lūdzu, neizmantojiet vietni. Mēs varam vākt informāciju par jums, tostarp jūsu vārdu, uzvārdu, adresi, tālruņa numuru, e-pasta adresi un lietošanas datus atkarībā no darījuma veida, ko veicat. Šī informācija tiek izmantota tikai jūsu pieprasījumu apstrādei un lietotāja pieredzes uzlabošanai. Mēs izmantojam sīkfailus, lai uzlabotu jūsu pieredzi mūsu vietnē. Šajos mazajos failos tiek saglabāta informācija, kas ļauj mūsu vietnei atpazīt jūsu kontu, taču jums ir iespēja nepieļaut, lai jūsu dators pieņemtu sīkfailus.

Mēs neizpaužam nekādu personisko informāciju, kas par jums iegūta no šīs vietnes, trešajām pusēm, izņemot mūsu partnerim - zobārstniecības pakalpojumu sniedzējam, vai gadījumos, kad to pieprasa likums.

citāta zīmes ikona

Mēs varam izmantot šo informāciju, lai uzturētu ar jums kontaktu un informētu jūs par notikumiem, kas saistīti ar mūsu uzņēmējdarbību, taču jums vienmēr tiks dota iespēja atteikties no jebkādas saziņas. Mēs laiku pa laikam varam atjaunināt šo konfidencialitātes politiku, un mēs publicēsim pārskatīto versiju savā tīmekļa vietnē. Lūdzu, periodiski pārbaudiet šo lapu, lai būtu informēti par visām izmaiņām. Ja jums ir kādi jautājumi par jūsu konfidencialitāti vai informāciju, ko esam par jums apkopojuši, lūdzu, sazinieties ar mums.